امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس: دنیای کفر در صدد برهم زدن آرامش و آسایش مسلمانان است.

تصویر کوچک شده
حاج عبدالكريم آخوند جاور در خطبه نماز جمعه 18 دي 1394 اظهار داشت: كفار مي خواهد به بهانه های مختلف مسلمانان را به جان هم بیندازند. شیعه را به جان سنی و سنی را به جان شیعه، ولی کشور ما در اوج آرامش و امنیت به سر می برد که تنها در سایه رهبری معظم انقلاب و مسئولین نظام است.

وي افزود: کفار حتی روی ایران هم در حال برنامه ریزی و نقشه کشیدن هستند تا امنیت ما را هم مثل افغانستان، عراق، سوریه و یمن برهم بزنند اما جز با اتحاد و همدلی و همزبانی نمی توان با نقشه های آنان مقابله کرد.
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس با محكوم كردن کشتار افراد بی گناه در هفته گذشته گفت: ما نيز اين گونه اقدامات را تقبيح مي كنيم و مسئولین پس از نماز جمعه امروز یک راهپیمایی در نظر گرفته اند که با قدرت در آن شرکت کنید.
او گفت: در اتحاد و وحدت می توان آزاد زندگی کرد و ما اهل سنت در ايران از آزادی كامل برخورداريم تا بر اساس فقه حنفی همه حرف های خود را بزنیم و مراسم و شعائر مذهبی خود را نيز برجاي بياوريم.
آخوند جاور افزود: خداوند وحدت و یکدلی را ازمردم و کشور ما دریغ نفرماید و برای حاکمین ما هم در تداوم انصاف در تمامی مسائل کمک کند. حاکمیت از ما وحدت ملت و دولت را می خواهند که خود نعمت بزرگی است.
وي گفت: کمبود مادی جبران پذیر است ولی کمبود امنیت به هیچ وجه قابل جبران نیست. در اطراف ما شاهد کشتار بی گناهان زیادی هستیم. ما تمام کشتارهای ظالمانه را محکوم می کنیم و این وظیفه همه ماست.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۲۱:۲۶:۳۴ (596 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۶} + {۷} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه