پيكر مطهر 2 حاجي شهيد فاجعه منا تششيع شد

تصویر کوچک شده
پيكرهاي مطهر مهاجران الي ا... حاج نازمحمد پدری و حاج محمد ولی بهلکه از جان باختگان گنبدی فاجعه منا كه در مكه به خاك سپرده شده بودند بنا به درخواست خانواده هايشان از عربستان به كشورمان انتقال يافته و پس از اقامه نماز جمعه و نماز ميت در مصلی اهل سنت این شهرستان تشييع شد.

پیکر این دو مهاجر الی الله بر روي دستان هزاران نمازگزار اهل سنت و با حضور مسئولين شهرستان از جمله نماينده مجلس، معاون استاندار و فرماندار ويژه گنبد، امام جمعه اهل سنت از محل مصلي نماز جمعه تا میدان گدم آباد تشییع و براي خاك سپاري به خانواده هایشان تحویل گرديد.
پيش از اين نيز از مجموع 31 جان باخته اهل گنبدكاووس در حادثه منا، پیکر مطهر 26 حاجی در این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شده بود و پیکر سه جان باخته دیگر منا اعزامی از شهرستان گنبد به نام های حاج تاج محمد پاریخی، حاج عبدالمجید آق آتابای و حاج حبیب ا... عزیزی که در مکه مکرمه دفن شده اند، با موافقت خانواده آن ها به کشورمان منتقل نمی شود.
در فاجعه منا که در روز عید قربان امسال و در جریان رمی جمرات به وقوع پیوست 465 حاجی ایرانی از جمله 49 نفر حاجي گلستاني جان خود را از دست دادند كه مردم گنبدکاووس با از دست دادن 31 حاجی که تمامی آن ها از ترکمن های اهل سنت بودند، سنگین ترین داغ را تحمل کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ ۲۱:۳۶:۱۰ (628 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۶} + {۷} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه