امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس: آیات قرآن رمزهای شریعت الهی هستند

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس روز جمعه 18 فروردین ماه درخطبه پیش از نمازجمعه گفت: آیات قرآن مجید رمزهای شریعت الهی هستند و التزام عملی به شریعت الهی نیز تنها راه رستگاری بشریت است.
آخوند حاج عبدالکریم جاور با قرائت آیتی از سوره بقره" الذین یومنون بالغیب و یقیمون الصلوه و ... افزود: خداوند تبارک و تعالی دین اسلام را راهی برای سعادت و رستگاری بشریت قرارداده و درآیه مبارک مذکور، ایمان آورندگان را بر اقامه نماز دعوت نموده است.


ایشان افزودند: به لحاظ اهمیت ویژه نماز، علما و نویسندگان متعددی دراین خصوص دست به قلم برده اند و یکی از شخصیت های دینی که درخصوص جایگاه، تشریح فرایض، سنت ها، واجبات و سایر معیارهای نماز بصورت مفصل تحقیق و کتب متعددی نوشته، امام ابوحنیفه رضی اله عنه است.
خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: نماز رکن دین است و اولین موردی که در روز قیامت به آن رسیدگی می شود نماز است و چنانچه نماز شما قبول نشود سایر اعمال شما محاسبه نخواهند شد.
آخوند عبدالکریم جاوربا بیان اینکه ، نماز را باید با خضوع و خشوع خواند، اظهارداشت: هنگامی که به نماز می ایستم به یاد داشته باشید که درپیشگاه حضرت حق قرار داریم، پس با نیت خالصانه و تمام وجود، جسمی، روحی و قلبی باید حضور داشته باشید..
ایشان با بیان اینکه مهمترین موضوع دین، التزام به شریعت الهی است، اظهارداشتند: اگر مومنین بر نماز خود استوار باشند، در دین خود استوار بوده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۱/۲۱ ۲۲:۴۴:۳۸ (316 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۶} - {۵} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه