امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس: خداوند با نزول قرآن بر پيامبر راه حق را به بشريت نشان داده است

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه 26 خرداد 96 ؛ با آرزوي قبولي طاعات و عبادات مسلمين در ايام ماه مبارك رمضان و تاكيد بر جديت درعمل بر احكام ديني گفت:‌ دين اسلام هديه ارزشمند الهي به انسان ها است و خداوند با فرود آوردن قرآن بر حضرت محمد (ص)، راه حق و رستگاري را به بشريت نشان داده است.
حاج آخوند عبدالكريم جاور با ابراز خرسندي از استقبال پرشور جوانان و نوجوانان از سنت حسنه اعتكاف در دهه سوم ماه مبارك رمضان امسال اظهار داشت: برخي از خدا بي خبران با نشر بعضي مطالب و تصاوير، با زير سئول بردن اصول و احكام دين از طريق اينترنت و دنياي مجازي در صدد تحميل و قالب كردن افكار غير اسلامي و الهي در جامعه هستند.
وي افزود:‌ هدف مادي گرايان از به زيرسئوال بردن فلسفه آفرينش، خلقت انسان و يا ترويج برخي تفكرات آزادي خواهانه امثال برابري حقوق مردان و زنان، بي حجابي وغيره...،‌ تضعيف زيربناي فكري و اعتقادي يعني جهان بيني الهي در نزد مسلمانان بخصوص نسل جوانان جامعه اسلامي هستند.


تصویر کوچک شده
وي گفت:‌ اينها افكار ناتوان و مريضي هستند كه براي اثبات انواع نظريات نادرست خود و با صرف هزينه هاي هنگفت به جوابي نرسيده اند با اين حال مي خواهند با ترويج افكار خود حق را باطل نشان بدهند.
خطيب جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس در ادامه اظهار داشت: ما مسلمانان نبايد در اصول و عقايد ديني خود ذره اي شك به دل راه بدهيم بلكه برعكس بايد جدي و ثبات قدم باشيم، احكام و اعمالي چون نماز،‌ روزه، ذكات، حج و... نيز تمرين هاي عقيدتي هستند كه پسنديده است با خلوص نيت انجام شود.
تصویر کوچک شده
حاج آخوند عبدالكريم جاور افزود: در اين ايام مبارك و بخصوص دهه آخر ماه رمضان كه دهه اجابت دعاهاي مسلمين است با حضور درمساجد و شركت در آيين اعتكاف، ضمن راز و نياز با خداوند، با تامل و تعقل در‌آيات الهي به مبارزه برعليه تهاجم فرهنگي بپردازيم.
ايشان درانتهاي سخنان خود با اعلام اينكه حداقل مبلغ فطريه امسال 2هزارو 500 تومان است گفت:‌ مراسم عيد سعيد فطر امسال ازساعت 5/7 صبح در محل عيدگاه اهل سنت شروع و نمازعيد فطر نيز راس ساعت 5/8 اقامه خواهد شد.
وي ازمردم خواست تا در جهت برگزاري به موقع وهرچه باشكوهتر آيين عيد سعيد فطر، مردم سعي كنند با زمان سنجي و به موقع در اين مراسم حضور يابند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۲۷ ۲۲:۲۱:۱۶ (639 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۶} + {۷} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه