دعوت ائمه جمعه اهل سنت گنبدکاووس برای حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس

تصویر کوچک شده
ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در پیامی مردم انقلابی ، خدا جوی و همیشه درصحنه شهرستان گنبدکاووس را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی فردا "روز قدس" دعوت کرد.
روز جهانی قدس روز بیداری، انسجام و آگاهی بخشی مسلمین جهان در مقابله با توطئه ها و تفرقه افکنی های دشمنان دین اسلام و علی الخصوص صهیونیسم جهانی است.


حضرت امام خمینی (ره) قریب به چهار دهه گذشته با بصیرت و آگاهی از خطر صهیونیسم جهانی پرچم آزادی خواهی و بیداری مسلمانان جهان را درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان ( 16 مرداد 58 ) در راستای حمایت از حق طلبی و مظلومیت مسلمانان فلسطین در برابر غاصبان و زورگویان برافراشت و نهضت ایستادگی درمقابل توطئه های صهیونیسم جهانی و دشمنان اسلام را پایه گذاری کرد.
در این برهه حساس که دشمنان اسلام در حال برهم زدن امنیت، آرامش و وحدت مردم کشورهای مسلمان هستند، نظام جمهوری اسلامی ایران با هدایت و رهبری آگاهانه و با بصیرت مقام معظم رهبری پرصلابت تر از همیشه در صحنه های بین المللی حاضر است.
بزرگداشت روز جهانی قدس شریف، امروز به فرموده مقام معظم رهبری "صرفا به معنای بزرگداشت دفاع از یک ملت مظلوم نیست، بلکه امروز دفاع از حقیقتی بسیار گسترده تر از مسئله فلسطین است" حال با توجه به اقدامات ضد انسانی تروریست های داعش و صهیونیسم جهانی درداخل و خارج کشور برعلیه جهان ، لزوم وحدت و همدلی هر چه بیشتر در بین همه اقشار و ملل مسلمان بیشتر ااحساس می شود.
اینجانبان ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس به نمایندگی از سوی علمای اهل سنت و مردم شریف این شهرستان ضمن اعلام میثاق مجدد با آرمان های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شهدای دفاع مقدس و بخصوص شهدای حرم، حمایت خود را از مسلمانان آواره و مظلوم فلسطین اعلام می داریم و از همه مردم بزرگورار شهر دعوت می نماییم تا با حضور گسترده و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس، اقتدار اسلام و صلابت نظام اسلامی را به جهانیان به اثبات برسانید و صدای بلند مظلومیت مردم سرزمین های اشغالی فلسطین باشید.

حاج آخوند عبدالکریم جاور امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس
هیات امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس
1/4/96 برابر با 27 رمضان 1438
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۰:۴۸:۴۰ (9924 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۲} + {۹} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه