جنايات كفار و صهيونيسم جهاني در كشورهاي اسلامي از حافظه تاريخ محو نخواهد شد

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس :
جنايات كفار و صهيونيسم جهاني در كشورهاي اسلامي از حافظه تاريخ محو نخواهد شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس روز دوم تيرماه در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان طي سخنان پيش از نماز جمعه با تاكيد بر اينكه قدس شريف متعلق به مسلمين جهان است گفت: روز جهاني قدس روز يكپارچكي و وحدت مسلمانان بر عليه ظلم و جنايات كفار و صهيونيسم جهاني و روز همدردي، حمايت و دفاع از حقوق حقه مردم مظلوم و آواره فلسطين است.


تصویر کوچک شده
حاج آخوند عبدالكريم جاور با اشاره به تشديد كشمكش ها، جنگ و برادركشي در كشورهاي اسلامي طي دهه اخير گفت:‌ ريشه ي همه اين مصائب در بلاد اسلامي مداخله استكبار جهاني و صهيونيست ها بصورت آشكار و پنهان در اختلافات موجود بين ملل مسلمان است.
وي اظهار داشت: قتل عام و كشتار كودكان بي گناه، زنان و مردان سالخورده و آواره شدن ميليون ها مسلمان بي پناه ازسرزمين آبا و اجدادي، يك مصيبت انساني و جنايت بشري است و اين ظلم ها هيچگاه در نزد وجدان انسان هاي آزاده جهان و پيشگاه خداوند پوشيده نبوده و بي جواب نخواهد ماند.
وي ضمن محكوم كردن جنايات صهيونيست ها درفلسطين اشغالي و تروريست هاي داعش در كشورهاي مسلمان گفت: ظالمان و ستمگران جهاني بدانند كه توطئه هاي تفرقه افكنانه و جنايات تروريستي آنان هيچگونه تزلزلي در انسجام اقوام، وحدت مذاهب و خواست ملت ايران و نظام اسلامي در مبارزه با كفر و صهيونيسم جهاني نداشته و اين اراده را امروز ملت بزرگ ايران دوشادوش هم در راهپيمايي روز جهاني قدس به نمايش گذاشتند.

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس در ادامه سخنان خود با توجه شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا گفت: بنابه اظهار مديران مربوطه،‌ با شروع فصل گرما، مصرف برق امسال از حد متعارف بيشتر شده و توصيه شده تا شهروندان در مصرف بهينه برق با مسئولان همكاري كنند تا در توزيع برق در فصل تابستان با مشكل مواجه نشوند.
آخوند عبدالكريم جاور در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به روزهاي پاياني ماه مبارك رمضان اظهارداشت: خداوند متعال با آغاز ماه مبارك رمضان در دل هريك از شما مومنان عزيز چراغي را روشن كرده است. سعي كنيد پس از ماه رمضان هم اين چراغ را با حضور در مساجد،‌ انجام فرائض ديني و سنن پيامبر،‌ تسبيحات و مناجات ها روش نگهداريد.
وي با اشاره به اينكه آيين عيد سعيد فطر امسال همچون سال هاي گذشته در عيدگاه اهل سنت از ساعت 7/5 آغاز خواهد شد افزود:‌ نمازعيد سعيد فطر راس ساعت 8/5 اقامه خواهد شد و از مردم شريف شهرستان گنبدكاووس خواست تا در جهت رعايت حال برخي سالمندان و نمازگزاراني كه از راه هاي دور در مراسم حضور مي يابند، سعي كنند در وقت مقرر در عيدگاه حضور داشته باشند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۰۵:۱۱ (674 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۰} + {۴} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه