امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در صدور مجوزها بیشتر دقت کنند

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته 19 آبان ماه با اشاره به سانحه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران– گنبدکاووس در محور سواد کوه گفت: اوایل هفته و در پی این حادثه مصیبت بار تعدادی از همشهریان و هم استانی های عزیزمان جان باختند و تعدادی نیز مصدوم شدند.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد با ابراز همدردی و تسلیت با خانواده های حادثه دیده اظهارداشت: از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و بخصوص مراکز اجرایی معاینه فنی خودروها می خواهیم تا در صدور کارت هوشمند رانندگان و وسائط نقلیه عمومی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند.


تصویر کوچک شده
وی همچنین تصریح کرد: از نیروی انتظامی استان و شهرستان گنبدکاووس نیز می خواهیم تا نظارت دقیق تری نسبت به این امر داشته باشند تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در ادامه سخنان خود با اشاره به شهادت 8 تن از مرزبانان رشید اسلام در منطقه مرزی چالدران اظهار داشت:
شهادت دلاوران مردان هنگ مرزی چالدران که یکی از آنان از برادران ترکمن اهل سنت استان گلستان بود در مصاف با اشرار مسلح موجب تاسف و تالم خاطر همه هموطنانمان گردید.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد ضمن عرض تسلیت شهادت مرزبانان غیور به ملت شریف ایران اظهارداشت: مردم شهید پرور گنبدکاووس و ایران اسلامی یاد و خاطره این عزیزان را همواره زنده نگه خواهند داشت و انشاءالله مسببین آن به سزای اعمالشان خواهند رسید.

تصویر کوچک شده
خطیب جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در ادامه سخنان خود با اشاره سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و بازدید آنان از استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: در این سفر که به دعوت نماینده مردم شریف شهرستان، آقای قرجه طیار صورت گرفت، اعضا و رئیس کمیسیون ضمن بازدید میدانی از پروژه های شهرستان و منطقه آزاد تجاری اینچه برون با ظرفیت ها و مشکلات اقتصادی و صنعتی منطقه آشنا شدند .
آخوند عبدالباسط نوری زاد اظهار امیدواری کرد؛ این سفر مهم درآینده نزدیک موجب خیر و برکت و رشد اقتصادی و صنعتی شهرستان و استان گلستان گردد.
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از آقای قرجه طیار که زحمات بسیاری را متحمل شده اند اظهار داشت: انشاءالله این اقدامات تداوم داشته و مصوبات کمیسیون به جد توسط آقای طیار پیگیری شود.


تصویر کوچک شده
حاج آخوند نوری زاد در ابتدای سخنان این هفته خود با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و بیان احادیثی از پیامبر اکرم (ص) برآشنایی و نزدیگی هرچه بیشتر مردم با قرآن، سنت پیامبر و تقویت تقوی اسلامی تاکید کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۲۱ ۱:۵۹:۰۴ (735 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۹} - {۴} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه