تقدیر و تشکر امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس از رئیس جمهوردرپی آزادی تعدادی از زندانیان در بند ایرانی از زندان های ترکمنستان

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 10 فروردین ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته از تلاش ها و زحمات رئیس جمهور و مقامات کشوری در جهت آزادی تعدادی از ایرانیان در بند از زندان های ترکمنستان و انتقال آنان به میهن تقدیر و تشکر کرد.


حاج آخوند عبدالکریم جاور اظهار داشت: اخیرا در پی تلاش نماینده های مردم استان گلستان در مجلس، استاندار، رایزنی های مقامات کشوری و بدنبال سفر ریاست محترم جمهوری به عشق آباد، 283 تن از هموطنان ایرانی که تعدادی از آنان ترکمن بودند از زندان های ترکمنستان آزاد و به میهن انتقال یافتند.

وی ضمن تشکر ویژه از رئیس جمهور روحانی تصریح کرد: از طرف خودم و خانواده زندانیان، از زحمات بی دریغ مقامات کشوری، وزارت خارجه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار گلستان صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس افزود: اقدام پسندیده و انسان دوستانه دولت و مجلس، بسیاری از مردم منطقه و خانواده های زندانیان را از نگرانی خارج کرد و ایرانیانی را که بخاطر جرائم کوچک سال های متمادی را در اسارت بودن به آغوش خانواده هایشان باز گرداند.

حاج آخوند جاور با اشاره به اشتراکات تاریخی، فرهنگی و اقتصادی دو کشور همسایه ایران و ترکمنستان اظهار داشت: امیدوارم همکاری ها و تبادلات دو جانبه ایران و ترکمنستان در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و بخصوص تجارت مرزی نیز هر چه بیشتر توسعه و گسترش یابد.

وی افزود: همکاری سرمایه گذاران و تجار دو کشور به صورت دو جانبه موجب اشتغالزایی در منطقه محروم مرزی بخصوص برای جوانان تحصیل کرده منطقه خواهد شد.

وی یکی از مهمترین مشکلات منطقه بخصوص جوانان شهرستان گنبدکاووس را اشتغالزایی عنوان کرد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۲۱:۱۰:۰۰ (6230 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۳} + {۴} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه