بیانیه ائمه جمعه اهل سنت گنبدکاووس در محکومیت اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی

تصویر کوچک شده

اقدام غیرقانونی و غیر دیپلماتیک دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست "سازمان های تروریستی خارجی"، اقدامی کودکانه و از روی عجز و ناامیدی است.


بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ
سپاه اگر نبود کشور هم نبود. (امام خمینی قدس سره الشریف)
اقدام غیرقانونی و غیر دیپلماتیک دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست "سازمان های تروریستی خارجی"، اقدامی کودکانه و از روی عجز و ناامیدی است.
سپاه بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یکی از نیروهای مسلح رسمی و قانونی کشور است و هیچ کشوری حق ندارد و نمی تواند نیروی نظامی کشور ثالث را گروه تروریستی بنامد و این اقدام آمریکا در عرف بین المللی نیز محلی از اعراب ندارد.
سپاه همزاد و همراه انقلاب اسلامی ایران بوده و تا ابد خواهد بود. سپاه یکی از دو بال قدرتمند اوج گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته بوده و دقیقاً نیرویی تروریست ستیز است.
دولت آمریکا به همین زودی فراموش کرده است که اگر سپاه نبود؛ هنوز هم در سوریه و عراق می بایست شاهد اقدامات سبعانه گروه های تروریستی مثل داعش می بودیم و این همکاری نظامی و راهبردی سپاه بود که باعث شد تا بساط این گروهک های ضد اسلامی و ضد انسانی برچیده شود.
امروز هم سپاه در جریان سیل گنبدکاووس، آق قلا، گمیشان، لرستان و خوزستان نشان داد که نیرویی مردمی و برخاسته از بطن مردم ایران است.
ما ائمه جمعه اهل سنت گنبدکاووس به نیابت از سوی مردم مسلمان، متدین و انقلابی ترکمن صحرا و گنبدکاووس، این اقدام آمریکا را تقبیح نموده و همیشه و در همه حال همراه و همگام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هستیم.
همه ما پاسداریم.
حاج عبدالکریم آخوند جاور
حاج عبدالباسط آخوند نوری زاد
هیئت امناء مصلی نماز جمعه اهل سنت
98.1.23
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۸/۱/۳۰ ۱۹:۰۰:۰۰ (3615 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۵} - {۱} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه