فرماندار ویژه گنبدکاووس: در شهرستان گنبد مجموعه اقوام در سایه اقتدار نظام و رهبری فرزانه با صلح و صفا و و حدت و امنیت زندگی می کنند.

تصویر کوچک شده
مهندس حمیدی فرماندار ویژه و معاون استاندار در اولین حضور خود در مصلی نماز جمعـــه اهل سنت گنبدکاووس طی سخنانی گفت: در همسایگی ما در کشور عراق، دشمنان اسلام و مسلمین برای ایجاد عدم امنیت توطئه می کنند و در ادامه توطئه های خود با شعار تفرقه به میدان آماده اند و سعی می کنند این مشکلات را به ایران نیز سرایت بدهند. ولی به حول قوه الهی، رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت و مردم دلاور ایران، این بار هم توطئه آنان را به خودشان برمی گردانیم و خاطره 8 سال دفاع مقدس را تکرار خواهیم کرد.


وی گفت: گروهک تکفیری داعش به عنوان عاملین استکبار از هیچ جنایتی رویگردان نیستند و به نام فرمان الهی و قرآن حرکات جنایتکارانه انجام می د هند و به خیال خام خود در صدد سرایت این جنایات به کشور عزیز ما ایران هستند غافل از این که مرزبانان غیور ما مرزها را به شدت کنترل می کنند به خصوص مناطقی که استعداد بیشتری دارد.
مهندس حمیدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان و به خصوص نمازگران جمعه در ماه رمضـان گفت: خدا را شاکرم که این فرصت را به من داد تا برای نخستین بار در نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس حضور یابم.
او در ادامه با اشاره به استعدادها و پتانسیل ها گنبدکاووس اظهار داشت: شهرستان گنبد قطب کشاورزی استان و کشور است. پتانسیل های زیادی دارد که ما بخشی هایی از آن را شناسایی کردیم و در حال برنامه ریزی می هستیم. هم چنین شهر گنبد با وجود برج جهانی قابوس دارای استعداد گردشگری بالایی دارد و بنا داریم از سرمایه گذاران برای توسعه این بخش استفاده کنیم ، چون اعتبارات دولت کفاف نمی کند.
فرماندار ویژه گنبد کاووس هم چنین با اشاره به کمبودها و معضلات موجود در سطح شهرستان گفت: 200 هزار نفر از ساکنین روستاهای گنبد، محروم تر از بقیه استان هستند و امسال خشکسالی این معضلات را تشدید کرده ولی ما در کنار آنان هستیم.
وی افزود: بحث آب مشکل جدی است. امسال میزان بارندگی نسبت به سال قبل بیش از 80٪ کاهش داشته و به همین علت هم در بخش کشاورزی و هم در بخش آب شرب با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم. هم چنین شبکه های آب نیز فرسوده و هدر رفت آب را بیشتر می کند. از روزه داران استدعا می کنم در مصرف آب صرفه جویی کنند تا شرمنده آنها نشویم.
مهندس حمیدی گفت: یکی از سلاح های دشمن تهاجم فرهنگی و اعتیاد به مواد مخدر است آنان با استفاده از فضای مجازی ارزش های ما را نشانه گرفته و تهی کردن مغز و فکر جوانان را هدف قرار داده اند. از طرف دیگر جوانان را به دام اعتیاد می کشند. راه مبارزه چیست ؟ اکنون جنگ، جنگ ارزش ها و اعتقادات است. با استفاده از شعائر اسلامی باید به جنگ آنان برویم.
او گفت: چیزی که ملت را تهدید می کند و در شهرستان گنبدکاووس بیشتر است، اعتیاد و طلاق است. اعتیاد روز به روز بیشتر و سن طلاق کمتر می شود به طوری که به زیر 30 سال رسیده است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس در پایان گفت: امر به معروف و نهی از منکر کمتر از نماز نیست، برای هدایت و خیر دیگران، آنان را به راه راست دعوت کنید و وحدت خود را محکم تر از پیش کنید.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۲۰ ۲۳:۴۰:۰۰ (687 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۰} + {۴} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه