توصیه امام جمعه اهل سنت گنبد به مسئولین در جلسه شورای اداری شهرستان؛ با مردم مهربان باشید

تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبد در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس در روز یکشنبه 93/8/18 در جمع مسئولین ادارات و نهادها و خبرنگاران هدف از قیام سالار شهیدان، حضرت امام حسین (رضی الله عنه) را احیای امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: امر به معروف و نهی از منکر به یک قشر خاص تعلق ندارد و باید همه مسلمانان نسبت به این امر توجه کنند.
وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از فساد و انحراف دور می کند. برای حفظ جامعه از آفت های بیرونی و درونی عمل به امر به معروف و نهی از منکر ضرورت دارد. این اصل مهم نباید تعطیل شود اگر روزی تعطیل شد فاتحه اسلام و انسانیت خوانده شده است.


آخوند جاور اظهار داشت: بالاخص مسئولین محترم به مسئله امر به معروف و نهی از منکر توجه بیشتری کنند.
وی خطاب به مدیران شهرستان گفت: شما مسئولین مراجعه کنندگانی دارید که از شما به عنوان مسئول توقعات دارند بسیاری از مردم به ما شکایت می کنند از این که برخی از مسئولین رفتار پسندیده ای با ارباب رجوع ندارند.
امام جمعه اهل سنت گنبد ادامه داد: از مسئولین تقاضا می کنم که با مردم مهربان باشید و با مردم با روی باز و خوی خوش برخورد کنید. به زیر دستان خود نیز این نکات را توصیه کنید. این مقام و منصب دنیوی موقتی و زودگذر است روزی از دست شما می رود و دوامی ندارد پس وقتی در دست شماست در خدمت به مردم کوشا باشید .
وی در ادامه سخنان خود از اهمیت کتاب و کتاب خوانی سخن گفت و افزود: اسلام به مطالعه و کتاب خوانی اهمیت فوق العاده ای قائل است. از میزان اهمیت خواندن در دین مبین اسلام همین بس که اسلام تنها دینی الهی است که با کلمه اقرا یعنی بخوان شروع شده است و معجزه پیامبر اکرم (ص) کتاب قرآن است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۳/۸/۲۳ ۲۳:۵۰:۰۰ (524 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۴} + {۸} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه