کاروان سرزمین برادری در گنبدکاووس نماز جمعه را با اهل سنت اقامه کردند

تصویر کوچک شده
کاروان سرزمین برادری متشکل از شخصیت های دینی، فرهنگی و ورزشی کشور در دومین روز از سفرشان به استان گلستان، روز جمعه با حضور در مصلی بزرگ نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس، نماز جمعه را با اهل سنت اقامه کردند.
صدها نماز گزار اهل سنت پس از اقامه نماز، با دست دادن با اعضای کاروان سرزمین برادری از جمله شخصیت های فرهنگی و ورزشی شناخته شده کاروان، امیرحاج رضایی مربی و کارشناس فوتبال و مصطفی رحماندوست شاعر کودک و نوجوان، به آنان خوش آمد گفتند.


سفر این کاروان به استان گلستان با هدف ایجاد همدلی و نزدیکی بیش از پیش بین اقوام و قومیت های مختلف و تجدید دیدار و نزدیکی قلوب با همراهی نخبگان فرهنگی و ورزشی کشور صورت گرفته است.
این گروه در سفر به شهرستان گنبدکاووس برنامه ها و بازدید های متعددی داشتند. بازدید از کارخانه نئوپان، دارالایتام امام سجاد (ع)، عیادت از بیماران بستری بیمارستان پیامبر اعظم، زیارت مرقد مطهر حضرت یحیی بن زید (ع) و قبور شهدای هشت سال دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی، بازدید از مجموعه سوارکاری گنبدکاووس و مسابقات زیبا و جذاب هفته قهرمانی کورس پاییزه و آیین باستانی و عرفانی ذکر خنجر ترکمن، شب شعر در کتابخانه مختوم قلی و بازدید از حوزه علمیه اهل سنت عرفان چنارلی، از جمله برنامه های کاروان سرزمین برادری بود.
اعضای کاروان سرزمین برادری متشکل از مصطفی رحمان دوست شاعر و داستان نویس، داود کریمی پسر شهید عباس کریمی، محمد حسین نواب مدیر مدرسه اسلامی هنر، امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال، حجت الاسلام علی اکبر براتی فعال عرصه جهان اسلام و مبلغ عرصه وحدت، غلامرضا امامی نویسنده، مترجم عربی و پژوهشگر و محمد حسین جعفریان نویسنده، شاعر و مستند ساز هستند.
تصویر کوچک شده
در این بازدید نماد و تندیس سرزمین برادری توسط مسئولین کاروان به حاج آخوند جاور امام جمعه گنبدکاووس اهدا شد.

فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ ۲۳:۳۱:۰۲ (707 بار خوانده شده) اخبار مصلی
صفحه مناسب چاپ
 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
پیام*
کد تایید*
{۹} - {۳} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه