حاج آخوند عبدالکریم جاور :گنبدکاووس الگوی وحدت در ایران اسلامی است و باید همه جانبه حفظ شود

فرستنده webmaster تاريخ ۱۳۹۵/۹/۲۹ ۶:۰۰:۰۰

تصویر اصلی
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس روز سه شنبه 9 آبان ماه درجلسه شورای اداری این شهرستان که به ریاست دکتر صادقلو استاندار گلستان و جمعی از مدیران کل ، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران شهرستان برگزار شد گفت: کفار بلاخص مستکبرین جهان با تشکیل اطاق فکر درحال برنامه ریزی برعلیه اسلام و برهم زدن وحدت و دلسرد کردن مسلمین هستند و باید مثل اوایل انقلاب با وحدت و همدلی توطئه های آنان را خنثی کنیم.

حاج آخوند عبدالکریم نوریزاد افزود: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، وحدت کلمه و همدلی بین اقشار مختلف مردم بود که به واسطه همین وحدت و یکدلی بر مشکلات فائق آمدیم و انقلاب به ثمر نشست.
وی افزود: در آیات قرآن، احادیث و سیره نبوی و نیز اولیاء الله نیز بر وحدت و یکپارچگی مسلمانان تاکید شده و اکنون هم مقام معظم رهبری نیز ادامه دهنده این راه مهم هستند.
نوریزاد گفت: شهرستان گنبدکاووس در موضوع وحدت یکی از الگوهای وحدت در ایران اسلامی است و این وحدت به جهت همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولین چه در گذشته و حال بوده و در آینده هم خواهد بود.
وی افزود: مسئولان، بخصوص استاندار و مدیران اجرایی استان و شهرستان هم باید به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری با حفظ وحدت و در لوای پرچم اسلام در خدمتگزاری همه جانبه به مردم و جامعه تلاش نمایند.
آخوند عبدالکریم جاور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کشتار ناجوانمردانه و شهادت تنی چند از زوار ایرانی در حله عراق گفت: در این جنایت تروریستی دهها تن از هموطنان ایرانی توسط تکفیری ها نا جوانمردانه به شهادت رسیدند و بسیاری از خانواده ها داغدار شدند.
وی افزود: بنده از جانب خود و جامعه اهل سنت این عمل شنیع را شدیدا" محکوم می نمایم.
جاورهمچنین به حادثه تصادف قطار در دامغان اشاره کرد و گفت: در این حادثه دلخراش هم عده ای از هموطنان به لقاء الله پیوستند و بسیاری از خانواده ها داغدار کرد.
وی افزود: از طرف جامعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس این مصیبت وارده را به خانواده های داغدیده تسلیت گفت و برای رفتگان علو درجات و برای بازماندگان و اهل بیت آنان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند منان مسئلت دارم.

ارسال نظر
شرایط نظر*
همه‌ی نظرها نیاز به تایید مدیر سایت دارند
عنوان*
نام شما*
ایمیل*
وب سایت*
نشانه‌ی پيام*
       
پیام*
آدرس اینترنتی پست‌الکترونیکی تصویر واردکردن تصویر لبخند‌ها فلش Youtube کد منبع نقل قول

Bold Italic Underline Linethrough  چپ وسط راست  


برای دیدن محتوای در حال کار بر روی پيش‌نمايش کلیک کنید.
گزينه‌ها*
 
 
 
کد تایید*
{۱} + {۸} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه