(1) 2 3 4 ... 9 »
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاوووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته 17 فروردین ماه بر حمایت جدی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در سطح شهرستان و نیز جذب نیروهای بومی در ادارات، سازمان ها و موسسات دولتی تاکید کرد
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۱/۲۰ ۶:۵۵:۰۰ (8 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 7344 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 10 فروردین ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته از تلاش ها و زحمات رئیس جمهور و مقامات کشوری در جهت آزادی تعدادی از ایرانیان در بند از زندان های ترکمنستان و انتقال آنان به میهن تقدیر و تشکر کرد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۲۱:۱۰:۰۰ (5 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2865 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در خطبه های نماز عبادی جمعه این هفته 15 دی ماه 96 با اشاره به تجمعات، اعتراضات و اغتشاش های اخیر در برخی نقاط کشور گفت: وجود امنیت درجامعه یک نعمت بزرگ است و ما کسانی را که با حمایت های عوامل خارجی می خواهند امنیت کشور را تهدید و یا برهم بزنند محکوم می کنیم .
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۲:۴۲:۰۰ (103 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4901 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس اول دی ماه 96 در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه در واکنش به رسمیت شناختن قدس از سوی رئیس جمهور آمریکا به عنوان پایتخت اسرائیل گفت: بیت المقدس یکی از شهرهای مهم اسلامی و قدس شریف در دل همه مسلمین جهان جای دارد و متعلق به موحدین است نه صهیونیست ها و مشرکین.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۳ ۰:۴۷:۰۲ (1552 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 3884 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته 19 آبان ماه با اشاره به سانحه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران– گنبدکاووس در محور سواد کوه گفت: اوایل هفته و در پی این حادثه مصیبت بار تعدادی از همشهریان و هم استانی های عزیزمان جان باختند و تعدادی نیز مصدوم شدند.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد با ابراز همدردی و تسلیت با خانواده های حادثه دیده اظهارداشت: از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و بخصوص مراکز اجرایی معاینه فنی خودروها می خواهیم تا در صدور کارت هوشمند رانندگان و وسائط نقلیه عمومی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۲۱ ۱:۵۹:۰۴ (144 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4745 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس درسخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته 12 آبان ماه 96 با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین و با قرائت آیاتی از کلام ا... مجید گفت: در اسلام برای هر کاری احکام تکلیفی بیان شده و برای تجارت و داد و ستد که از جایگاهی بس والا در دین اسلام برخوردار است احکامی قرار داده است .
حاج آخوند عبدالکریم جاور اظهار داشت: اگر چه در وضعیت اقتصادی کنونی بدست آوردن روزی نیازمند زحمات و مشقات بسیاری است ولی برای یک تاجر و کارمند یا کارگر مومن و با تقوا مهمترین اصل در کسب و کار باید رعایت اخلاق و احکام تکلیفی الهی باشد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۱۵ ۲:۵۷:۲۵ (103 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3141 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درخطبه هاي پيش از نمازعبادي جمعه اين هفته 28 مهرماه ضمن آرزوي قبولی طاعات وعبادت مسلمين گفت: اسلام دين راهگشا براي مومنين است و حقيقت دنيا را بر ايمان آورندگان آشكار مي سازد.
حاج آخوند عبدالكريم جاور اظهار داشت: اگر ايمان در قلب مومن بيدار باشد در تفكرات، معاملات و معاشرات، خداوند را در نظر داشته و به بيراهه كشيده نخواهد شد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۳۰ ۳:۲۴:۵۷ (120 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3264 کلمه در ادامه متن | نظر
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز عبادي جمعه اين هفته گفت: ازدواج تكليفي الهي است و مهمترين اصل پس از ازدواج تشريك مساعي و تفاهم بين زوجين و تدام اين تكليف شرعي است.
تصویر کوچک شده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۰:۳۰:۰۰ (2406 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2256 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس در بيانات پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مسلمين گفت: اعمالي چون نماز، ذكات، روزه و حج از اركان دين اسلام هستند و در اين بين حج از عبادات برتر و مهمترين شعائر و اركان اسلام است.
حاج آخوند عبدالكريم جاور با بيان اينكه حج يك ميثاق الهي است اظهارداشت: حج تجلي گاه اسلام و يكي از واجبات الهي است كه در تمام عمر يكبار در شرايط زماني و مكاني خاص بر مسلماناني كه استطاعت داشته باشند واجب مي گردد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۶ ۱۸:۲۷:۲۲ (126 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3549 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه 24 شهريور ماه با قرائت آياتي از كلام الله مجيد گفت: انسان ها همواره درطول زندگي خود مورد آزمون الهي قرار مي گيرند و هر فرد مومني كه به واسطه خوف از خداوند، با صبر و اميد به رحمت الهي به دستورات قرآني عمل كرده و از وسوسه هاي شيطاني و گناهان دوري كند ايمان قلبي خود را نشان داده است.
آخوند عبدالباسط نوري زاد با بيان اينكه اميد به رحمت و ترس از عذاب الهي اساس ايمان است، اظهار داشت: ايمان به خداوند موجب آرامش روح، تقويت اميد در دل مومن مي شود.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۸:۳۳:۲۲ (130 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4537 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته با اشاره به قتل عام مسلمانان روهينگيا در كشور ميانمار گفت: طي چند روز گذشته بودائيان ميانمار با حمايت نيروهاي نظامي و درسكوت مجامع و انجمن هاي بين المللي حقوق بشري، هزاران تن از مسلمانان مظلوم روهينگيا را به صورت فجيع قتل عام و با به آتش كشيدن خانه و زندگي آنان ده ها هزار نفر را آواره كرده اند
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۷:۵۴:۵۶ (134 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4901 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 20 مرداد ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه گفت : امسال مردم استان گلستان بی سابقه ترین استقبال را از حج تمتع داشتند و با افزایش چهار برابری حجاج نسبت به سال 94 در ردیف سومین استان کشور پس از تهران و خراسان رضوی قرار گرفته است.
حاج آخوند عبدالکریم جاور اظهارداشت: امسال بیش از 7 هزار نفر زائر از استان گلستان به حج تمتع مشرف می شوند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۲۲:۲۴ (164 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 5433 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس ظهر روز 23 تيرماه در سخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته گفت: يكي از معضلاتي كه امروزه گريبانگير جامعه شده، رشد نگران كننده افزايش سن ازدواج در بين پسران و دختران جوان است.
حاج آْخوند عبدالكريم جاور سن ازدواج را يكي از شاخصه هاي مهم سلامت جسمي و روحي جامعه عنوان كرد و افزود: درجامعه اي كه ناهنجارهاي ديني نزد مردم بسيارمذموم شمرده مي شود، سير صعودي افزايش سن ازدواج يك خطر جدي براي آسايش و امنيت جامعه است.
وي افزود: اين امر باعث بروز انحرافات اجتماعي در بين جوانان و افزايش آمار جرائم اخلاقي و غير اخلاقي در جامعه مي شود.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۵ ۲۰:۱۰:۰۰ (152 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4720 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس سخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته 16 تيرماه 96 را به حقوق پدر و مادر نسبت به فرزندان اختصاص داده و گفت: يكي از مهمترين آرزوها، دعاها و طلب حاجت هاي همه ما انسان ها از خداوند قادر و متعال داشتن فرزندي سالم و صالح از نظر روحي، جسمي و اعتقادي است.
حاج آخوند عبدالباسط نوري زاد افزود: علاقه به داشتن فرزند مختص عامه مردم نيست بلكه پيامبران اولوالعزم الهي حتي حضرت محمد(ص) نيز از خداوند مي خواستند كه فرزند صالح و سالم به ايشان عنايت كند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۲:۵۳:۳۴ (4133 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 6678 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
آقای قرجه طیار نماینده محترم مردم شریف شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی پس از شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس به همراه حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد امام جمعه اهل سنت در مصلی نماز جمعه حضور یافتند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۱۵:۳۶ (4290 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس :
جنايات كفار و صهيونيسم جهاني در كشورهاي اسلامي از حافظه تاريخ محو نخواهد شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس روز دوم تيرماه در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان طي سخنان پيش از نماز جمعه با تاكيد بر اينكه قدس شريف متعلق به مسلمين جهان است گفت: روز جهاني قدس روز يكپارچكي و وحدت مسلمانان بر عليه ظلم و جنايات كفار و صهيونيسم جهاني و روز همدردي، حمايت و دفاع از حقوق حقه مردم مظلوم و آواره فلسطين است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۰۵:۱۱ (160 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4793 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان گنبدکاووس دوش به دوش هم همگام با سایر نقاط کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و اعمال جنایات کارانه صهیونیسم جهانی را محکوم کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۱:۵۸:۴۷ (4234 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
همگام با سراسر کشور شهروندان اهل سنت و تشیع گنبدکاووس به همراه ائمه جمعه، فرماندار ویزه و مدیران شهرستان با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۱:۵۳:۵۶ (4212 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در پیامی مردم انقلابی ، خدا جوی و همیشه درصحنه شهرستان گنبدکاووس را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی فردا "روز قدس" دعوت کرد.
روز جهانی قدس روز بیداری، انسجام و آگاهی بخشی مسلمین جهان در مقابله با توطئه ها و تفرقه افکنی های دشمنان دین اسلام و علی الخصوص صهیونیسم جهانی است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۰:۴۸:۴۰ (4214 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 3685 کلمه در ادامه متن | نظر