RSS Feed

(1) 2 3 4 5 »
تصویر کوچک شده

اقدام غیرقانونی و غیر دیپلماتیک دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست "سازمان های تروریستی خارجی"، اقدامی کودکانه و از روی عجز و ناامیدی است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۸/۱/۳۰ ۱۹:۰۰:۰۰ (3568 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 3183 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
پیام ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در محکومیت حادثه تروریستی اهواز

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

حادثه تلخ و تکاندهنده تهاجم تروریستی در شهر اهواز و به شهادت رساندن جمعی از مردم بی گناه و مجروح ساختن عده ای از هموطنانمان هنگام انجام مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس موجب تاسف و تالم خاطر همه ایرانیان و آزادی خواهان جهان گردید.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۷/۳ ۱۹:۱۴:۵۰ (5008 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2441 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 10 فروردین ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته از تلاش ها و زحمات رئیس جمهور و مقامات کشوری در جهت آزادی تعدادی از ایرانیان در بند از زندان های ترکمنستان و انتقال آنان به میهن تقدیر و تشکر کرد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۱/۱۵ ۲۱:۱۰:۰۰ (6183 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2865 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس اول دی ماه 96 در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه در واکنش به رسمیت شناختن قدس از سوی رئیس جمهور آمریکا به عنوان پایتخت اسرائیل گفت: بیت المقدس یکی از شهرهای مهم اسلامی و قدس شریف در دل همه مسلمین جهان جای دارد و متعلق به موحدین است نه صهیونیست ها و مشرکین.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۳ ۰:۴۷:۰۲ (7436 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 3884 کلمه در ادامه متن | نظر
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز عبادي جمعه اين هفته گفت: ازدواج تكليفي الهي است و مهمترين اصل پس از ازدواج تشريك مساعي و تفاهم بين زوجين و تدام اين تكليف شرعي است.
تصویر کوچک شده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۰:۳۰:۰۰ (8277 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2256 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس سخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته 16 تيرماه 96 را به حقوق پدر و مادر نسبت به فرزندان اختصاص داده و گفت: يكي از مهمترين آرزوها، دعاها و طلب حاجت هاي همه ما انسان ها از خداوند قادر و متعال داشتن فرزندي سالم و صالح از نظر روحي، جسمي و اعتقادي است.
حاج آخوند عبدالباسط نوري زاد افزود: علاقه به داشتن فرزند مختص عامه مردم نيست بلكه پيامبران اولوالعزم الهي حتي حضرت محمد(ص) نيز از خداوند مي خواستند كه فرزند صالح و سالم به ايشان عنايت كند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۲:۵۳:۳۴ (10139 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 6678 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
آقای قرجه طیار نماینده محترم مردم شریف شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی پس از شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس به همراه حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد امام جمعه اهل سنت در مصلی نماز جمعه حضور یافتند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۱۵:۳۶ (10200 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان گنبدکاووس دوش به دوش هم همگام با سایر نقاط کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و اعمال جنایات کارانه صهیونیسم جهانی را محکوم کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۱:۵۸:۴۷ (10115 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
همگام با سراسر کشور شهروندان اهل سنت و تشیع گنبدکاووس به همراه ائمه جمعه، فرماندار ویزه و مدیران شهرستان با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۱:۵۳:۵۶ (10045 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در پیامی مردم انقلابی ، خدا جوی و همیشه درصحنه شهرستان گنبدکاووس را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی فردا "روز قدس" دعوت کرد.
روز جهانی قدس روز بیداری، انسجام و آگاهی بخشی مسلمین جهان در مقابله با توطئه ها و تفرقه افکنی های دشمنان دین اسلام و علی الخصوص صهیونیسم جهانی است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۰:۴۸:۴۰ (9900 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 3685 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۰:۲۴:۴۷ (9596 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
حملات تروريستي و وحشیانه در دوازدهمین روز از ماه مبارك رمضان به هموطنان بي دفاع درحریم مطهر امام خمینی (ره) و ساختمان مجلس شورای اسلامی و به شهادت رساندن چند تن از مسلمین روزه دار موجب تالم و اندوه خاطر مردم شريف ایران و شهروندان شهرستان گنبدکاووس گردید.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۱۸ ۲۱:۱۹:۵۴ (9526 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 2956 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

جناب حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد
امام جمعه محترم شهرستان گنبدکاووس
درگذشت والده مکرم جنابعالی و همسر متدین حاج آخوند نورمحمد نوری زاد امام جمعه فقید شهرستان گنبدکاووس را به حضرتعالی، بیت محترم و همچنین خانواده و بستگان شریف ایشان تسلیت عرض نموده، از پیشگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل خواستاریم.

حاج آخوند عبدالکریم جاور امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس
هیات امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس

فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۱۱ ۲۳:۴۰:۰۰ (9467 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۰:۵۳:۲۹ (9463 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
◾️حادثه دلخراش انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر و جان باختن جمعی از کارگران زحمتکش و سختکوش این معدن موجب تاثر و تالم خاطرهمه ما ایرانیان گردید.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۲۰:۱۰:۰۰ (9538 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 1355 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده

دومین اجلاسیه استانی نماز به میزبانی گنبدکاووس در مصلی امام جعفر صادق رضی الله عنه برگزار می شود.
ائمه جمعه اهل سنت و هیئت امنا مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس از عموم مردم شهر و روستاهای گنبدکاووس؛ به ویژه علما، روحانیون، طلاب مدارس دینی و آحاد مردم خداجوی و نمازگزار اعم از بازاریان، کارمندان، کارگران، دانشجویان، دانش اموزان، اساتید دانشگاه ها، فرهنگیان و . . .برای شرکت در این مراسم الهی و عرفانی دعوت به عمل می آورد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۰:۲۴:۱۵ (9570 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۲۰:۰۳:۲۸ (9560 بار خوانده شده) اخبار مصلی
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس روز جمعه 8 بهمن ماه 95 درخطبه های پیش از نماز جمعه، با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلیمن و نمازگزاران گفت: براساس دستورات قرآن و احادیث، یکی از اصول لازم در نظم اجتماعی رعایت حقوق یکدیگر و در نظر داشتن اعتدال درمعاشرت ها می باشد.
حاج آخوند عبدالکریم جاور افزود:خانواده نیز به عنوان عضوی کوچک از بدنه اجتماع از این قاعده دینی مستثنی نیست و هریک از زوجین نسبت به یکدیگر و اولاد خود می بایست وظایف و حقوق خانوادگی را رعایت و با یکدیگر به اعتدال رفتار کنند.
وی افزود: چنانچه در درون خانواده ها شئونات دینی رعایت و اخلاق اسلامی حاکم باشد، خانواده به کانون امنیت و آرامش تبدل می شود و این امردر سطح جامعه نیز تاثیر گذار بوده و جامعه ای متعادل، امن و آرام خواهیم داشت.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۵/۱۱/۹ ۳:۴۹:۴۳ (9604 بار خوانده شده) اخبار مصلی
ادامه | 4949 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده

رسول الله (ص) فرمودند:
"هرکس جلو هجوم آب و یا آتش را بگیرد و جمعی از مسلمانان را نجات دهد، بهشت بر او واجب می‌شود."
حادثه تلخ و اندهبار آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران که منجر به جان باختن و شهادت تعدادی از مردم و آتش نشانان فداکار و متعهد گردید، ملت بزرگ ایران اسلامی را داغدار نمود.
این مصیبت وارده را به مقام معظم رهبری، مردم ایران به ‌ویژه مصیبت ‌دیدگان تسلیت گفته و مغفرت الهی برای جان‌ باختگان، شفای کامل برای مصدومین و رهایی و نجات عاجل زیرآوار ماندگان را از بارگاه الهی مسئلت می نماییم.

ائمه جمعه اهل سنت گنبدکاووس

حاج آخوند عبدالکریم جاور و حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد

و هیئت امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۷:۵۰:۰۰ (9659 بار خوانده شده) اخبار مصلی