RSS Feed

(1) 2 3 4 »
تصویر کوچک شده

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 31 خرداد ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته با اشاره به شروع تعطیلات تابستانه مدارس، از اولیاء دانش آموزان خواست تا این فرصت را مغتنم شمرده و فرزندان خود را جهت فراگیری قرآن و احکام دینی به کلاس های آموزشی هدایت نمایند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۹:۱۰:۰۰ (712 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3169 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز وحدت بخش جمعه ۱۸ خرداد ماه گفت: بیت المقدس قبله اول مسلمین، متعلق به فلسطینیان و در قلب مسلمانان جهان جای دارد و پیامبر اسلام (ص) از این مکان مقدس به معراج رفته اند.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد تصریح کرد: صهیونیست ها بخش مقدس و شریفی از سرزمین مسلمین را غصب کرده اند و صاحبان اصلی آن، فلسطینیان مظلومی هستند که از خانه و کاشانه اجدادی خود آواره شده اند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۹:۵۷:۴۷ (894 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 5633 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده

امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته 14 خرداد ماه با اشاره به تصمیم رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن شهر بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل گفت: بیت المقدس متعلق به مسلمین و پایتخت فلسطینیان است و تلاش های یکجانبه آمریکا در جهت تغییر وضعیت این شهر وجاهت قانونی نداشته و این توطئه شیطان بزرگ را شدیدا محکوم می کنیم.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۳/۵ ۲۰:۳۶:۳۶ (934 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 5585 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس روز 28 اردیبهشت و در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان گفت: نماز تراویح از سنت های پیامبر (ص) و از مهمترین اعمال جماعت اهل سنت در شب های پر فیض و برکت ماه رمضان است.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد افزود: رسول الله (ص) در زمان حیات خود و در ماه رمضان به مدت سه شب نماز تراویح را به همراه اصحاب خود به جا آوردند و این سنت با استقبال کم نظیر مسلمین مواجه شد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۹:۵۰:۰۰ (1327 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 6352 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه 21 اردیبهشت ماه با تبریک پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه شریف رمضان ماه ضیافت الله ؛ ماه احسان و نیکی به نیازمندان و همچون نماز و قرائت قرآن از انوار الهی است .
حاج آخوند عبدالکریم جاور افزود: ماه رمضان ریشه ای تاریخی و دینی دارد. خداوند برای کسانی که به وحدانیت و کتاب آسمانیش معتقدند روزه گرفتن در این ماه را واجب قرار داده است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۷:۴۳:۴۹ (970 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4826 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه 14 اردیبهشت ماه گفت: ایران اسلامی ملتی است که از قشرها ، عقاید، سنن و نیز برخی ادیان متفاوت تشکیل شده و مجریان، و حافظان امنیت و آسایش جامعه باید بطور مستقل و با نگاهی فراجناحی بزرگترین دغدغه آنان حفظ دین، قانون و امنیت مردم باشد.
حاج آخوند عبدالکریم جاور با بیان اینکه ایران به لحاظ حفظ امنیت الگویی برای جهان است افزود: ایران اسلامی برای تامین امنیت و تعلیم و تربیت اهمیت ویژه ای قائل است. تحکیم و توسعه همه جانبه امنیت در جامعه و زنده نگداشتن احساس امنیت در دل اقشار مختلف مردم نعمت بسیار بزرگ و ارزشمندی است .
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۵:۵۱:۰۰ (977 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4361 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاوووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته 17 فروردین ماه بر حمایت جدی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در سطح شهرستان و نیز جذب نیروهای بومی در ادارات، سازمان ها و موسسات دولتی تاکید کرد
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۷/۱/۲۰ ۶:۵۵:۰۰ (1009 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 7344 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در خطبه های نماز عبادی جمعه این هفته 15 دی ماه 96 با اشاره به تجمعات، اعتراضات و اغتشاش های اخیر در برخی نقاط کشور گفت: وجود امنیت درجامعه یک نعمت بزرگ است و ما کسانی را که با حمایت های عوامل خارجی می خواهند امنیت کشور را تهدید و یا برهم بزنند محکوم می کنیم .
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۲:۴۲:۰۰ (732 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4901 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته 19 آبان ماه با اشاره به سانحه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران– گنبدکاووس در محور سواد کوه گفت: اوایل هفته و در پی این حادثه مصیبت بار تعدادی از همشهریان و هم استانی های عزیزمان جان باختند و تعدادی نیز مصدوم شدند.
حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد با ابراز همدردی و تسلیت با خانواده های حادثه دیده اظهارداشت: از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و بخصوص مراکز اجرایی معاینه فنی خودروها می خواهیم تا در صدور کارت هوشمند رانندگان و وسائط نقلیه عمومی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۲۱ ۱:۵۹:۰۴ (755 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4745 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس درسخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه این هفته 12 آبان ماه 96 با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین و با قرائت آیاتی از کلام ا... مجید گفت: در اسلام برای هر کاری احکام تکلیفی بیان شده و برای تجارت و داد و ستد که از جایگاهی بس والا در دین اسلام برخوردار است احکامی قرار داده است .
حاج آخوند عبدالکریم جاور اظهار داشت: اگر چه در وضعیت اقتصادی کنونی بدست آوردن روزی نیازمند زحمات و مشقات بسیاری است ولی برای یک تاجر و کارمند یا کارگر مومن و با تقوا مهمترین اصل در کسب و کار باید رعایت اخلاق و احکام تکلیفی الهی باشد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۱۵ ۲:۵۷:۲۵ (704 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3141 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درخطبه هاي پيش از نمازعبادي جمعه اين هفته 28 مهرماه ضمن آرزوي قبولی طاعات وعبادت مسلمين گفت: اسلام دين راهگشا براي مومنين است و حقيقت دنيا را بر ايمان آورندگان آشكار مي سازد.
حاج آخوند عبدالكريم جاور اظهار داشت: اگر ايمان در قلب مومن بيدار باشد در تفكرات، معاملات و معاشرات، خداوند را در نظر داشته و به بيراهه كشيده نخواهد شد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۳۰ ۳:۲۴:۵۷ (641 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3264 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس در بيانات پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مسلمين گفت: اعمالي چون نماز، ذكات، روزه و حج از اركان دين اسلام هستند و در اين بين حج از عبادات برتر و مهمترين شعائر و اركان اسلام است.
حاج آخوند عبدالكريم جاور با بيان اينكه حج يك ميثاق الهي است اظهارداشت: حج تجلي گاه اسلام و يكي از واجبات الهي است كه در تمام عمر يكبار در شرايط زماني و مكاني خاص بر مسلماناني كه استطاعت داشته باشند واجب مي گردد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۶ ۱۸:۲۷:۲۲ (665 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 3549 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه 24 شهريور ماه با قرائت آياتي از كلام الله مجيد گفت: انسان ها همواره درطول زندگي خود مورد آزمون الهي قرار مي گيرند و هر فرد مومني كه به واسطه خوف از خداوند، با صبر و اميد به رحمت الهي به دستورات قرآني عمل كرده و از وسوسه هاي شيطاني و گناهان دوري كند ايمان قلبي خود را نشان داده است.
آخوند عبدالباسط نوري زاد با بيان اينكه اميد به رحمت و ترس از عذاب الهي اساس ايمان است، اظهار داشت: ايمان به خداوند موجب آرامش روح، تقويت اميد در دل مومن مي شود.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۸:۳۳:۲۲ (658 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4537 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته با اشاره به قتل عام مسلمانان روهينگيا در كشور ميانمار گفت: طي چند روز گذشته بودائيان ميانمار با حمايت نيروهاي نظامي و درسكوت مجامع و انجمن هاي بين المللي حقوق بشري، هزاران تن از مسلمانان مظلوم روهينگيا را به صورت فجيع قتل عام و با به آتش كشيدن خانه و زندگي آنان ده ها هزار نفر را آواره كرده اند
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۷:۵۴:۵۶ (640 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4901 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس روز جمعه 20 مرداد ماه در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه گفت : امسال مردم استان گلستان بی سابقه ترین استقبال را از حج تمتع داشتند و با افزایش چهار برابری حجاج نسبت به سال 94 در ردیف سومین استان کشور پس از تهران و خراسان رضوی قرار گرفته است.
حاج آخوند عبدالکریم جاور اظهارداشت: امسال بیش از 7 هزار نفر زائر از استان گلستان به حج تمتع مشرف می شوند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۲۲:۲۴ (730 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 5433 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس ظهر روز 23 تيرماه در سخنان پيش از خطبه نماز جمعه اين هفته گفت: يكي از معضلاتي كه امروزه گريبانگير جامعه شده، رشد نگران كننده افزايش سن ازدواج در بين پسران و دختران جوان است.
حاج آْخوند عبدالكريم جاور سن ازدواج را يكي از شاخصه هاي مهم سلامت جسمي و روحي جامعه عنوان كرد و افزود: درجامعه اي كه ناهنجارهاي ديني نزد مردم بسيارمذموم شمرده مي شود، سير صعودي افزايش سن ازدواج يك خطر جدي براي آسايش و امنيت جامعه است.
وي افزود: اين امر باعث بروز انحرافات اجتماعي در بين جوانان و افزايش آمار جرائم اخلاقي و غير اخلاقي در جامعه مي شود.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۲۵ ۲۰:۱۰:۰۰ (721 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4720 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس :
جنايات كفار و صهيونيسم جهاني در كشورهاي اسلامي از حافظه تاريخ محو نخواهد شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس روز دوم تيرماه در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان طي سخنان پيش از نماز جمعه با تاكيد بر اينكه قدس شريف متعلق به مسلمين جهان است گفت: روز جهاني قدس روز يكپارچكي و وحدت مسلمانان بر عليه ظلم و جنايات كفار و صهيونيسم جهاني و روز همدردي، حمايت و دفاع از حقوق حقه مردم مظلوم و آواره فلسطين است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۰۵:۱۱ (674 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4793 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس درسخنان پيش از خطبه نماز جمعه 26 خرداد 96 ؛ با آرزوي قبولي طاعات و عبادات مسلمين در ايام ماه مبارك رمضان و تاكيد بر جديت درعمل بر احكام ديني گفت:‌ دين اسلام هديه ارزشمند الهي به انسان ها است و خداوند با فرود آوردن قرآن بر حضرت محمد (ص)، راه حق و رستگاري را به بشريت نشان داده است.
حاج آخوند عبدالكريم جاور با ابراز خرسندي از استقبال پرشور جوانان و نوجوانان از سنت حسنه اعتكاف در دهه سوم ماه مبارك رمضان امسال اظهار داشت: برخي از خدا بي خبران با نشر بعضي مطالب و تصاوير، با زير سئول بردن اصول و احكام دين از طريق اينترنت و دنياي مجازي در صدد تحميل و قالب كردن افكار غير اسلامي و الهي در جامعه هستند.
وي افزود:‌ هدف مادي گرايان از به زيرسئوال بردن فلسفه آفرينش، خلقت انسان و يا ترويج برخي تفكرات آزادي خواهانه امثال برابري حقوق مردان و زنان، بي حجابي وغيره...،‌ تضعيف زيربناي فكري و اعتقادي يعني جهان بيني الهي در نزد مسلمانان بخصوص نسل جوانان جامعه اسلامي هستند.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۷:۵۱:۱۶ (729 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4181 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس روز 19 خرداد در سخنان پيش از خطبه ي نماز جمعه، حملات تروريستي صبح چهارشنبه به مرقد حضرت امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي در تهران را اعمالي ننگين و بدور از شان انسانيت و موازين شريعت اسلامي برشمرد و شديدا" محكوم كرد.
حاج آخوند عبدالباسط نوريزاد طي سخنان خود گفت: هدف دشمنان نظام اسلامي از انجام اينگونه عمليات كور تروريستي، برهم زدن فضاي امن حاكم بر جامعه و ايجاد تفرقه بين گروه ها، مذاهب، اقوام و نيزاقشار مختلف مردم ايران اسلامي است.
خطيب جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس افزود: دشمنان نظام و اسلام بدانند؛ اينگونه تندروی ها و جنايات هیچگاه نمي تواند كمترين خللی در وحدت ملت بزرگ ایران داشته باشد و بالعکس موجب برانگیخته شدن عزم ملی در تداوم وحدت بين همه قشرهای مردمی خواهد شد.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۲۰ ۷:۴۲:۱۲ (629 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 6423 کلمه در ادامه متن | نظر
تصویر کوچک شده
نماز عبادی جمعه 5 اردیبهشت 96 مصادف با آخرین روز شوال 1438 با حضور هزاران تن از مردم مومن و خداجوی شهرستان گنبدکاووس به امامت حاج آخوند عبدالکریم جاور در مصلی بزرگ اهل سنت این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین با قرائت آیاتی از کلام الله مجید گفت: خداوند متعال برخی زمان ها را ایامی پرخیر و برکت قرارداده و ماه مبارک رمضان یکی از بهترین این ایام ها برای ایمان آورندگان است.
آخوند عبدالکریم جاور افزود: ماه پر فیض و برکت رمضان مناسب ترین زمان برای تحرک، پویایی و دگرگونی قلبی مسلمین در جهت خودسازی، تفکر، عبادت و بهره مندی از رحمت های الهی و نیز برآوردن اعمال خیر و عاقبت به خیری است.
فرستنده webmaster در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۹ ۲۲:۵۰:۲۷ (807 بار خوانده شده) خطبه های نماز جمعه
ادامه | 4941 کلمه در ادامه متن | نظر