حاج آخوند عبدالکریم جاور :گنبدکاووس الگوی وحدت در ایران اسلامی است و باید همه جانبه حفظ شود

تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۹ ۶:۰۰:۰۰ | عنوان: اخبار مصلی

تصویر اصلی
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس روز سه شنبه 9 آبان ماه درجلسه شورای اداری این شهرستان که به ریاست دکتر صادقلو استاندار گلستان و جمعی از مدیران کل ، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران شهرستان برگزار شد گفت: کفار بلاخص مستکبرین جهان با تشکیل اطاق فکر درحال برنامه ریزی برعلیه اسلام و برهم زدن وحدت و دلسرد کردن مسلمین هستند و باید مثل اوایل انقلاب با وحدت و همدلی توطئه های آنان را خنثی کنیم.
حاج آخوند عبدالکریم نوریزاد افزود: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، وحدت کلمه و همدلی بین اقشار مختلف مردم بود که به واسطه همین وحدت و یکدلی بر مشکلات فائق آمدیم و انقلاب به ثمر نشست.
وی افزود: در آیات قرآن، احادیث و سیره نبوی و نیز اولیاء الله نیز بر وحدت و یکپارچگی مسلمانان تاکید شده و اکنون هم مقام معظم رهبری نیز ادامه دهنده این راه مهم هستند.
نوریزاد گفت: شهرستان گنبدکاووس در موضوع وحدت یکی از الگوهای وحدت در ایران اسلامی است و این وحدت به جهت همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولین چه در گذشته و حال بوده و در آینده هم خواهد بود.
وی افزود: مسئولان، بخصوص استاندار و مدیران اجرایی استان و شهرستان هم باید به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری با حفظ وحدت و در لوای پرچم اسلام در خدمتگزاری همه جانبه به مردم و جامعه تلاش نمایند.
آخوند عبدالکریم جاور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کشتار ناجوانمردانه و شهادت تنی چند از زوار ایرانی در حله عراق گفت: در این جنایت تروریستی دهها تن از هموطنان ایرانی توسط تکفیری ها نا جوانمردانه به شهادت رسیدند و بسیاری از خانواده ها داغدار شدند.
وی افزود: بنده از جانب خود و جامعه اهل سنت این عمل شنیع را شدیدا" محکوم می نمایم.
جاورهمچنین به حادثه تصادف قطار در دامغان اشاره کرد و گفت: در این حادثه دلخراش هم عده ای از هموطنان به لقاء الله پیوستند و بسیاری از خانواده ها داغدار کرد.
وی افزود: از طرف جامعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس این مصیبت وارده را به خانواده های داغدیده تسلیت گفت و برای رفتگان علو درجات و برای بازماندگان و اهل بیت آنان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند منان مسئلت دارم.
نوشته‌ای از MosallaVahdat.ir
http://www.mosallavahdat.ir

نشانی این صفحه :
http://www.mosallavahdat.ir/modules/news/article.php?storyid=115