تغییر زمان مراسم بزرگداشت شهدای منا - مهاجران الی الله در گنبدکاووس

تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱ ۲۳:۴۰:۰۰ | عنوان: اخبار مصلی

زمان برگزاری مراسم بزرگداشت متمرکز شهدای منا ( مهاجران الی الله ) در مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس از روز دوشنبه 4 آبان ماه به روز سه شنبه 5 آبان 94 تغییر یافت.
ستاد برگزاری این مراسم از عموم مردم شریف و مسلمان شهرستان های مختلف استان گلستان، اعم از شیعه و سنی، زن و مرد و اقشار مختلف مردم برای حضور در این مراسم باشکوه دعوت به عمل می آید.[img تصویر اصلی
ستاد شهرستانی پیگیری مهاجران الی الله، ائمه جمعه و هیأت امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس برای بزرگداشت شهدای منا ( مهاجران الی الله ) در روز سه شنبه مورخه 5/8/94 از ساعت 9 الی 11 صبح مراسم متمرکز و باشکوهی در محل مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس برگزار می نمایند.
در این مراسم متمرکز، مسئولین و مدیران استان، شهرستان و خانواده های معظم شهدای فاجعه منا و عموم مردم مسلمان حضور خواهند داشت و طی آن یکی از مدیران ارشد استانی و حاج عبدالکریم آخوند جاور امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس سخنرانی خواهند نمود.
از آحاد هم وطنان و هم استانی های مسلمان و قدرشناس، اعم از شیعه و سنی، زن و مرد برای حضور در این مراسم و بزرگداشت یاد و نام شهدای منا دعوت به عمل می آید.

کمیته برگزاری مراسم بزرگداشت مهاجران الی الله فاجعه منا شهرستان گنبدکاووس

هم چنین در این مراسم ختم های قرآن، تهلیل و تسبیح اهدایی شما امت مسلمان به روح شهدای منا تقدیم خواهد شد.نوشته‌ای از MosallaVahdat.ir
http://www.mosallavahdat.ir

نشانی این صفحه :
http://www.mosallavahdat.ir/modules/news/article.php?storyid=95